وبلاگ خانواده
هر آنچه یك خانواده نیاز دارد  
شناسه‌های شیطان
لزوم شناسایی و تحلیل نمادهای زنجیره گسترده فرماندهی سلطه گری جهانی(فراماسونری) امری است که بر هیچ‌کس پوشیده نیست.به خصوص آنجا که در روایات اسلامی صحبت از دجال و خر دجال مطرح می‌شود...

شبکه ایران-سیدرضازمانی: به باور بسیاری از علما دجال و خر دجال توصیفاتی نمادین از جریان های فکری، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی خاصی هستند که مسلمانان و دیگر انسان ها را فریب داده و خطرناکترین فتنه ی تاریخ را رقم می زنند. بررسی این نمادها آنجا اهمیت مضاعف می‌یابد که بسیاری معتقدند ماسونها مصداق اصلی برپاکننده فتنه آخرالزمان و دجال هستند.باید یادآور شد فتنه ای که این تشکیلات جهانی به راه انداخته است، به حق بزرگترین فتنه ی تاریخ است؛ تا آن جا که بزرگترین فتنه گران تاریخ از جمله اسراییل، آمریکا، صهیونیسم، بهاییت و... همگی جزیی از این تشکیلات شیطانی هستند.
در بررسی این نمادها نکات جالبی به چشم می‌خورد از جمله اینکه فراماسونری عمده ی تعلیمات خود را از حکومت طاغوتی و شیطانی مصر باستان کسب کرده است. هر چند تعالیم اندکی نیز از بقیه ی حکومت های الحادی فراگرفته است. در هر صورت رد پای حکومت طاغوتی فرعون های مصر باستان را می توان در سراسر تعالیم ماسونی و نمادهای آن یافت.

علامت آنخ: این علامت در لژهای ماسونی کاربرد فراوانی دارد و امروز سمبل جنس زن و نشانه فمینیستها نیز می‌باشد.(فیمینیسم به ظاهر دیدگاه تساوی حقوقی زن و مرد است ولی در واقع ادیان الهی را قبول ندارد و به بهانه احقاق حقوق زنان، در جهت اهداف استعماری گام بر می‌دارد.)

صلیب شکسته:علامت شناخته شده نازی‌ها می‌باشد.این علامت در گروه‌های ماسونی هم کاربرد دارد و نشان‌دهنده این مطلب است که ریشه‌های نازیسم و صهیونیسیم یکی است و نه‌تنها این دو حرکت شوم هیچ تضادی با هم ندارند بلکه در خدمت یکدیگر نیز قرار دار داشته اند.

 

ابلیسک: این نماد زایندگی و باروری در مصر باستان را نشان می‌دهد و در بناهای ماسونی متعددی به کار رفته است.

 

علامت ستاره 6گوش: این علامت ،قوی ترین علامت در شیطان پرستی است.ستاره شش گوشه از شش ضلع، شش گوشه و شش مثلث کوچک درست شده است که معرف عدد 666 نیز می‌باشد و همانطور که گفته خواهد شد این عدد معرف شیطان می‌باشد و هدف اصلی شیطان پرستان و فراماسونها به حکومت رساندن ضدمسیح است.

بز شاخ دار: نشان دهنده بز یا goat میباشد و در بین شیطان‌پرستان بز نماد شیطان می‌باشد.


 

چشم جهان بین:یکی از نمادهایی که در فراماسونری بسیار کاربرد دارد نماد چشم جهان‌بین است که به صورت یک هرم و چشم در انتهای آن می‌باشد.این نماد مربوط به یکی از خدایان مصر باستان می باشد و در اسکناس‌های آمریکا مشاهده می‌شود.

پرگار و گونیا: در وسط این دو علامت،حرف G قرار دارد که ابتدای کلمه goat-بز می‌باشد که نماد شیطان است.نکته جالب اینجاست که در برخی از لژهای ماسونی بر روی علامت پرگارو گونیا، علامت چشم جهان بین نیز حک شده است که نشان دهنده اهمیت فوق العاده علامت چشم جهان بین در نزد ماسونهاست.


عدد666: نماد دجال یا ضدمسیح (antichrist) است.گاهی به صورت FFF هم این عدد را نشان می دهند.


در پایان ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که برای تطبیق علامت های مذکور بر گروه ها و افراد، باید همواره با احتیاط برخورد کرد. زیرا در بعضی از مواقع، علامت ها و لوگو های بعضی از شرکت ها و سازمان ها و قومیت‌ها در نقاط مختلف جهان، شبیه به علامت های فراماسونری هستند، اما نمی توان به آنها برچسب ماسونی بودن زد. برای مثال بسیاری از شرکت ها و کانال های تلویزیونی و ماهواره ای از نماد چشم در لوگوی خود استفاده می کنند که این چشم، نماد بیننده و مخاطب تلویزیونی است و این مطلب کاملاً منطقی و قابل فهم است. بنابراین در این حالت، چشم موجود در لوگو های مذکور، نشان دهنده ی ماسونی بودن این کانال ها نیست. همچنین در بعضی از تصاویر هنری و معماری، ممکن است در اثر روی هم افتادن خطوط، تصاویر متعددی شبیه به ستاره ی شش گوش و  پدید آید که این تصاویر نیز غیرعمدی بوده و نشان دهنده ی فراماسون بودن معماران این بناها نیست.

منبع : www.inn.ir

.: Weblog Themes By MihanSkin :.

صفحات جانبی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic